Havraspár x Zmijozel

Dne 6.5.2018 proběhl první havraspárský famfrpálový zápas. Od začátku to byl napínavý souboj a diváci se měli jistě na co dívat.

Střelec: Bára WolfováGabriel de MontanueHannys Leistrová

Jak je vidět, za Havraspár nastoupili silní a zkušení hráči a mezi nimi navíc jeden nováček ve svém úplně prvním zápase. Tím byla Paige Tintwhistle. V takhle silné sestavě se mohla v klidu začlenit a učit se.

Hned v první minutě zápasu se našemu kapitánovi povedlo vstřelit první gól a skóre tak bylo otevřeno. Po deseti minutách hry Havraspár vedl již 40:0. Celý zápas měli naši střelci celkem navrch a Zmijozel získal prvních deset bodů až 49 minut po začátku hry, kdy snížili bodový rozdíl na 10:190. Výkony odrážečů byli na obou stranách celkem vyrovnané, přesto byl zmijozel nepatrně lepší svými 34 zásahy oproti našim 31. Zlatonka unikala celou 1 hodinu a 6 minut, až jí nakonec chytila Ann a získala tak pro Havraspár 150 bodů. Konečné skóre bylo 380:10 pro Havraspár a první zápas jsme tak vyhráli!